Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Inteligentní háček na obrazy

Inteligentní háček na obrazy

Háček na obrazy značky Bold je produkt vyvinutý ve Švédsku a je vhodný pro všechny typy obrazových rámů a stěn určených pro umění a fotografie. Unikátní design poskytuje neuvěřitelnou flexibility a umožňuje rychlé a snadné zavěšení obrazů, a to i na stěny ze skutečně tvrdých materiálů. Vše, co potřebujete, je kladivo, žádné další sofistikované nářadí.

BOLD háček na obrazy

Výhody háčků na obrazy značky Bold:

  • Vhodný pro všechny typy rámů a zdi
  • Velmi rychlá montáž
  • Není nutné šroubovat, zasouvat ani vrtat
  • Zanechá na zdi minimální stopu

 

Podívejte se na video ohledně výrobku Háčky na obrazy značky Bold – Klikněte zde!

 

Vhodné pro všechny typy zdí
Každý háček na obraz má broušené ocelové hřebíky, které je možné snadno zatlouct do betonu, dřeva nebo omítky pouze pomocí standardního kladiva. Speciální vlastnost ocelových hřebíků spočívají v tom, že háček je možné použít i tam, kde běžné hřebíky obvykle nestačí, například u tvrdých betonových zdí. Navíc tyto hřebíky, které nejsou tlustší než 1,2 mm, zanechají na zdi minimální stopy. Tím se zabrání velkým otvorům od šroubků nebo poškození, které je nutné opravit v den, kdy se rozhodnete odstranit obraz.

Vhodné pro všechny typy zdí

Vhodné pro všechny typy zdí

Vhodný pro všechny druhy rámů
Existují tisíce druhů rámů, háčky na obrazy značky Bold jsou vhodné pro většinu z nich. V závislosti na designu a velikosti rámu se můžete rozhodnout, zda svůj obraz zavěsíte pomocí háčku na obrazy značky Bold přímo na rám, použitím stávajících svorek nebo obrazových drátků. Svorka obrazového háčku se hodí k většině rámů a optimální hloubka háčku docílí toho, že rám visí přímo na zdi bez jakýchkoliv mezer po stranách. 

Snadná montáž
Při použití háčku na obrazy značky Bold nemusíte šroubovat, používat hmoždinky ani vrtat díry. Pověšení obrazu na zeď nezabere déle než několik sekund. Betonové zdi jsou obvykle nejobtížnější pro zavěšení obrazů, ale s háčkem značky Bold to může provést i málo zkušený kutil pouhým kladivem.

Jedinečné vlastnosti
Háček na obraz značky Bold je vyrobený z vysoce odolného, ale pružného termoplastu s vlastnostmi, které mu umožňují odolat vysokému zatížení bez popraskání. Broušené ocelové hřebíky se zachytí do všech různých typů stěn, kromě skla a dlaždic, a design obrazového háčku zajišťuje, že pevně visí na zdi i při velkém zatížení. Na přední straně háčku značky Bold je vyvýšený reliéf s měřící stupnici v centimetrech a palcích, aby se tím usnadnilo nastavení polohy během montáže. Malé prohlubně na boku háčku usnadňují zavěšení a opětovné vyjímání ze zdi.

 

BOLD Tavelkrok profilbild

Bold Háček na obrazy

Bold Tavelkrok


Koupit zde