Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Vyzdobte pomocí plakátů

Vyzdobte pomocí plakátů

Jakmile jsou stěny vymalovány, nábytek je na svém místě, je nainstalováno vhodné osvětlení a jsou na svém místě koberce a závěsy, nastává čas detailů. Určení stylu té dané místnosti pomocí zarámovaných plakátů a obrazů je snadný a levný způsob, jak dodat ten poslední nádech, který pozvedne celkový vzhled místnosti do jiných rovin. Zde uvádíme náš výběr nápadů pro domácí kutily:

1. Vytvořte galerijní zeď
Vytvoření galerijní zdi je snadný a levný způsob, jak povznést celou místnost. Galerijní zdi mohou být velké nebo malé v závislosti na Vaší místnosti a prostoru, ale společné mají to, že vnášejí na stěny nový život. A co víc, možnosti při vytváření osobních kombinací různých stylů jsou prakticky nekonečné! Pomocí malých, jednoduchých prostředků můžete rychle proměnit prázdný, nudný prostor stěny v krásnou a osobní sbírku umění.

2. Využijte výhod krásných oken
Květináč a lampu nemusíte dávat do okna. Ačkoliv plakáty jsou obvykle zavěšeny na zdi, někdy můžete myslet kreativně a můžete opřít rám s plakáty o zeď vedle okna s dobrým světlem nebo postavit rámy s plakáty na okenní parapet. Kombinujte s dalšími nádhernými dekorativními předměty!

3. Nechte, ať se barva a tvar ovlivňují mezi sebou
Vytvořte pozoruhodnou uměleckou sbírku, která interaguje se svým okolím při vytvoření galerijní zdi pomocí plakátů s barvami tón v tónu. Vytvořte náladovou nástěnku s několika vybranými barvami, které zvolíte podle Vašeho nábytku a stěny, a použijete je jako výchozí bod při výběru plakátů, jako je například béžová a černá. Je to efektivní i harmonizující a především stylové!

4. Zvolte konzistentní téma
Stylový způsob, jak vytvořit stěnu s plakáty, které spolu ladí, je vybrat plakáty se společným tématem, buď zvolením kategorie, tématu nebo stylu. Společnou kategorií by mohla být příroda, společným tématem by mohla být láska a společným stylem by mohl být abstraktní nebo minimalistický styl.

5. Dekorujte pomocí černobílých plakátů
Černobílé plakáty můžete snadno kombinovat s téměř jakýmkoliv stylem a barvou. Jednoduše vyberte plakáty, které ladí s barvou Vaší stěny, nábytku nebo jinými plakáty, ať už je Váš výchozí bod jakýkoliv. Buď nakombinujte černobílé plakáty po celé Vaší zdi, nebo použije černobílé plakáty k narušení jednotnosti jiných barevných plakátů.

6. Najděte externí zdroje inspirace
Kdo si občas rád neprohlíží byty a domy na různých webových stránkách? Tyto stránky nejsou jen stránky pro nákup a prodej, ale jsou také skvělým zdrojem inspirace pro Váš vlastní design interiéru. Pořiďte si snímek obrazovky a ukládejte si tyto obrázky, jakmile najdete stylové detaily interiéru, které se Vám líbí. Inteligentní řešení, které můžete použít ve svém domě, nebo barevné kombinace, které se Vám líbí, a dokážete si je dobře představit ve svém domě, až se jednou rozhodnete znovu vymalovat.