Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Zdobit pomocí plakátů

Zdobit pomocí plakátů

Jak dekorovat pomocí plakátů? Uvádíme 10 nápadů, které Vám poradí, jakým různým způsobem můžete dekorovat pomocí plakátů, a určitě Vám poslouží jako inspirace.
Čtěte dál!

 

Nechte interagovat barvy

@asemakatu

1. Nechte interagovat barvy
Zvolte si pár základních barev a motivů v závislosti na barvě. S naším snadno použitelným nástrojem pro filtrování a třídění najdete plakáty v konkrétních barvách.

 


 

Stylově pomocí černé a bílé

@jb_styling_interieur

2. Stylově pomocí černé a bílé
Není nic jednoduššího, než zkombinovat design Vašeho interiéru pomocí černobílých plakátů, neboť se hodí do všech místností a stylů. Vytvořte si svou vlastní osobní galerijní stěnu pouze s černobílými plakáty - úžasně stylové!

 


 

Plakáty na regálech

@haeuschenliebe

3. Plakáty na regálech
Umístění zarámovaných plakátů na police je ideální pro případy, kdy máte omezený prostor, například na chodbě nebo na stěně, která není příliš široká.

 


 

Tvořte vertikálně

@pilkess

4. Tvořte vertikálně
Tvoření něčeho na výšku vyžaduje méně místa na stěně, ale dodává to určitý efekt a je to také skvělá volba pro využití volného prostoru.

 


 

Kombinujte plakáty s nábytkem

@cc_no8

5. Kombinujte plakáty s nábytkem
Ideální je sladit styl Vašich plakátů se stylem Vašeho nábytku, a to jak barvou, tvarem, tak i povrchovou úpravou. Například rustikální nábytek z přírodních materiálů, jako je dřevo, můžete pěkně sladit s abstraktními plakáty v přírodních barvách, jako je hnědá nebo písková.

 


 

Dokonalý pár

@mimis_homestory

6. Dokonalý pár
Zvolte si dva odpovídající plakáty a zavěste je vedle sebe. Jednoduché, efektivní a snadné prakticky pro každou místnost!

 


 

Tvořte ve velkém

@bjorkmanchristine

7. Tvořte ve velkém
Budete potřebovat hodně místa a budete také muset více investovat, ale nakonec budete okouzleni výsledkem! Vyplnit celou zeď zarámovanými plakáty není moc běžné a nedělá to spousta lidí, ale je to něco, k čemu by se někteří odvážili!

 


 

Přizpůsobte pocit místnosti

@cream_interior

8. Přizpůsobte pocit místnosti
Výběr palety barev a stylu, který ladí s Vaším pokojem, vytvoří nakonec ucelený obraz. Proto v ložnici často volíme tlumené nuance uklidňujících barev v kombinaci s uklidňujícími fotografiemi a zprávami.

 


 

Konzistentní témata

@huisje.55

9. Konzistentní témata
Nechte se při dekoraci inspirovat společným tématem. Kombinace barev a tvarů z našich abstraktních plakátů je snadný a efektivní způsob, jak vytvořit konzistentní téma na Vaší galerijní zdi.

 


 

Umění ve velkém formátu

@fjelievillan

10. Umění ve velkém formátu
Opravdu nádherný umělecký plakát je možné zavěsit ve velkém formátu. Jedním z našich oblíbených je plakát Matisse Cutout Woman Plakát.

Hodně štěstí s dekorováním!