Dnes získáte až 30% slevu na plakáty
Platí pro objednávky nad 699 Kč.

Zdobit pomocí plakátů

Jak dekorovat pomocí plakátů? Uvádíme 10 nápadů, které Vám poradí, jakým různým způsobem můžete dekorovat pomocí plakátů, a určitě Vám poslouží jako inspirace.
Čtěte dál!

 

Nechte interagovat barvy

@asemakatu

1. Nechte interagovat barvy
Zvolte si pár základních barev a motivů v závislosti na barvě. S naším snadno použitelným nástrojem pro filtrování a třídění najdete plakáty v konkrétních barvách.

 


 

Stylově pomocí černé a bílé

@jb_styling_interieur

2. Stylově pomocí černé a bílé
Není nic jednoduššího, než zkombinovat design Vašeho interiéru pomocí černobílých plakátů, neboť se hodí do všech místností a stylů. Vytvořte si svou vlastní osobní galerijní stěnu pouze s černobílými plakáty - úžasně stylové!

 


 

Plakáty na regálech

@haeuschenliebe

3. Plakáty na regálech
Umístění zarámovaných plakátů na police je ideální pro případy, kdy máte omezený prostor, například na chodbě nebo na stěně, která není příliš široká.

 


 

Tvořte vertikálně

@pilkess

4. Tvořte vertikálně
Tvoření něčeho na výšku vyžaduje méně místa na stěně, ale dodává to určitý efekt a je to také skvělá volba pro využití volného prostoru.

 


 

Kombinujte plakáty s nábytkem

@cc_no8

5. Kombinujte plakáty s nábytkem
Ideální je sladit styl Vašich plakátů se stylem Vašeho nábytku, a to jak barvou, tvarem, tak i povrchovou úpravou. Například rustikální nábytek z přírodních materiálů, jako je dřevo, můžete pěkně sladit s abstraktními plakáty v přírodních barvách, jako je hnědá nebo písková.

 


 

Dokonalý pár

@mimis_homestory

6. Dokonalý pár
Zvolte si dva odpovídající plakáty a zavěste je vedle sebe. Jednoduché, efektivní a snadné prakticky pro každou místnost!

 


 

Tvořte ve velkém

@bjorkmanchristine

7. Tvořte ve velkém
Budete potřebovat hodně místa a budete také muset více investovat, ale nakonec budete okouzleni výsledkem! Vyplnit celou zeď zarámovanými plakáty není moc běžné a nedělá to spousta lidí, ale je to něco, k čemu by se někteří odvážili!

 


 

Přizpůsobte pocit místnosti

@cream_interior

8. Přizpůsobte pocit místnosti
Výběr palety barev a stylu, který ladí s Vaším pokojem, vytvoří nakonec ucelený obraz. Proto v ložnici často volíme tlumené nuance uklidňujících barev v kombinaci s uklidňujícími fotografiemi a zprávami.

 


 

Konzistentní témata

@huisje.55

9. Konzistentní témata
Nechte se při dekoraci inspirovat společným tématem. Kombinace barev a tvarů z našich abstraktních plakátů je snadný a efektivní způsob, jak vytvořit konzistentní téma na Vaší galerijní zdi.

 


 

Umění ve velkém formátu

@fjelievillan

10. Umění ve velkém formátu
Opravdu nádherný umělecký plakát je možné zavěsit ve velkém formátu. Jedním z našich oblíbených je plakát Matisse Cutout Woman Plakát.

Hodně štěstí s dekorováním!