Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.

Obrazové stěny

Kupte si kompletní obrazovou stěnu vytvořenou našimi talentovanými designéry a interiérovými designéry. Zde jsme shromáždili naše koláže a rozdělili je podle počtu obrazů, barvy a kategorie, abyste mohli rychle a snadno najít to, co se hodí k vašemu domovu a vašemu osobnímu stylu.

Obrazovou stěnu Inspirace


Inspirace obrazovými stěnami

Vítejte na naší stránce inspirace s obrazovými stěnami. Zde najdete krásné obrazové stěny s plakáty a rámy vytvořenými našimi vlastními designéry a interiérovými designéry. Každá obrazová stěna je jedinečná a sestavená tak, aby ladila v samostatné místnosti nebo na základě barvy stěny. Neváhejte využít naši funkci třídění a třídit podle barvy místnosti nebo stěny, když hledáte inspiraci.

Koupit kompletní obrazovou stěnu

Vytvoření vlastní jedinečné obrazové stěny může být obtížné a časově náročné. Najděte inspiraci mezi našimi obrazovými stěnami a objednejte si celou obrazovou stěnu kompletně tak, jak ji navrhli naši zkušení interiéroví designéři, nebo si počet a velikost přizpůsobte svému vkusu a vkusu. Plakát nebo rám obrazu můžete snadno zrušit, pokud je naše obrazová stěna příliš velká nebo chcete změnit speciální motiv nebo rám obrazu. Přizpůsobte si své vlastní preference!

Seřadit obrazovou stěnu podle místnosti a barvy

Dobrým způsobem, jak najít správnou kombinaci plakátů na obrazovou stěnu, je začít od barvy vaší stěny. Kombinace barev, které k sobě ladí, je zásadní pro vytvoření krásného celku, kde obrazová stěna ladí s místností i s ostatním nábytkem. S naší funkcí třídění můžete snadno třídit naše obrazové stěny podle barvy stěny, když hledáte inspiraci. Můžete si také vybrat řazení podle místnosti, jako je obývací pokoj, ložnice, předsíň nebo dětský pokoj, a rychle najít krásné obrazové stěny speciálně vytvořené tak, aby se sem vešly.

Trendy obrazové stěny

Pravidelně aktualizujeme naši stránku o obrazové stěny a spouštíme nové krásné obrazové koláže přizpůsobené barvám a trendům po sezóně. Upravte si sami sebe nebo si objednejte obrazovou stěnu vytvořenou našimi vlastními interiérovými designéry. Samozřejmě si můžete vytvořit svou vlastní jedinečnou obrazovou stěnu nahrazením jednoho z plakátů, které jsme vybrali, plakátem, o kterém si myslíte, že se k němu hodí lépe. Na výběr máme více než 3500 jedinečných plakátů!

Obrazové stěny v různých místnostech

Obrazové stěny máme roztříděné v následujících místnostech:

  • Obrazová stěna Obývací pokoj
  • Obrazová stěna Ložnice
  • Obrazová stěna Dětský pokoj
  • Obrazová stěna Hala

  • Obrazová stěna Kuchyně
  • Šablona obrazové zdi

    Stavba obrazové zdi může vyžadovat plánování. Použijte naše šablony k nalezení velikosti a kombinace obrazových rámů, které vyhovují vašemu pokoji a oblasti, kterou máte k dispozici. Máme šablony pro malé, střední i velké obrazové stěny s rozměry šířky i výšky. Naše šablony pro obrazové stěny najdete zde.