Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
To nejlepší z umění
Ty nejkrásnější umělecké dílo

Plakát narození

Narození dítěte je často největším zážitkem v životě. Se zcela unikátním osobním plakát narození v měřítku 1:1 (životní velikost) se jménem, ​​datem a časem narození od Gallerix si uchováte vzpomínku na to, jak malé bylo vaše miminko, když přišlo na svět. S osobními údaji, jedinečnými krásnými náčrty a možností přizpůsobit rozvržení plakátu narození si vytvoříte své vlastní mistrovské dílo.
Narození vašeho dítěte
Měřítko 1:1 vašeho dítěte
Několik stylů a barev
Naše plakáty narození
Vytvořte si svůj vlastní jedinečný plakát narození ve skutečné porodní délce vašeho dítěte. Náčrtky jsou zmenšeny na životní velikost.
Original #1

Artistic sketch

654,40 Kč 990,00 Kč
Original #2

Artistic sketch

654,40 Kč 990,00 Kč
Coal #1

Artistic sketch

654,40 Kč 990,00 Kč
Coal #2

Artistic sketch

654,40 Kč 990,00 Kč
Contour #1

Artistic sketch

654,40 Kč 990,00 Kč
Contour #2

Artistic sketch

654,40 Kč 990,00 Kč
Carbon #1

Artistic sketch

654,40 Kč 990,00 Kč
Carbon #2

Artistic sketch

654,40 Kč 990,00 Kč
Carrara #1

Artistic sketch

654,40 Kč 990,00 Kč
Carrara #2

Artistic sketch

654,40 Kč 990,00 Kč
Blanket

Artistic sketch

654,40 Kč 990,00 Kč
Sweetheart

Artistic sketch

654,40 Kč 990,00 Kč
Sanna Wieslanderová

Novinka! Objevte naše nejnovější přírůstky Cuddle a Sweet Dreams ilustrované Sanny Wieslanderové.

Přečtěte si více Přečtěte si více
Nové ilustrace!
Ve spolupráci se Sanna Wieslanderová jsme nyní uvedli na trh nové sladké skeče Cuddle a Sweet Dreams.
Cuddle

Ilustrace Sanna Wieslander

654,40 Kč 990,00 Kč
Sweet Dreams

Ilustrace Sanna Wieslander

654,40 Kč 990,00 Kč
Stopa

Artistic sketch

456,10 Kč 690,00 Kč
Medvídek

Artistic sketch

456,10 Kč 690,00 Kč
Naši zákazníci na Instagramu
Inspirujte se tím, co vytvořili ostatní. Najděte své oblíbené a vytvořte si svůj vlastní jedinečný plakát narození.

PLAKÁT K NAROZENÍ DÍTĚTE


Plakát k narození dítěte

Vytvořte umění z toho nejkrásnějšího, co máte, a uctěte památku narození Vašeho dítěte pomocí jedinečného plakátu k narození miminka. Osobní plakát k narození dítěte od Gallerix je uměleckým dílem i krásnou připomínkou na to, jak malé bylo Vaše dítě, když se narodilo.

Navrhněte svůj vlastní plakát k narození dítěte

Vyberte si, kterou z našich krásných ilustrací plakátů s tématem narození chcete reprezentovat své dítě. Navrhněte si svůj vlastní jedinečný plakát k narození miminka tím, že si zvolíte orámování, textový obsah, datum narození a barvy. Když přidáte délku Vašeho dítěte při narození, náčrt změní velikost a bude vytištěn v přirozená velikosti, v měřítku 1:1. Všechny plakáty k narození dítěte mají velikost 50x70. Spolu se jménem svého dítěte můžete také přidat čas narození, datum, váhu a pozdrav dle vlastních představ, díky němuž bude Váš plakát k narození dítěte zcela jedinečný. Personalizovaný pozdrav může být velmi zábavný v případě, že je plakát k narození miminka věnován jako dárek ke křtu nebo k narozeninám. Ten samý řádek textu lze také použít pro jakýkoliv jiný text dle vlastních představ. Můžete například přidat město a nemocnici, kde se dítě narodilo. Možnosti jsou nekonečné a výběr je na Vás!

Jedinečné umění

Naše plakáty k narození dítěte jsou naprosto jedinečné a lze je objednat pouze u nás v Gallerix. Umělci, kteří jsou za každou ilustrací a plakátem k narození dítěte, jsou designéři z našeho vlastního designérského týmu a občas také vyzýváme další umělce, aby se osobně podíleli na našich plakátech k narození dítěte. Objevte naše nové plakáty k narození dítěte „Cuddle“ a „Sweet Dreams“, které vytvořila talentovaná ilustrátorka Sanna Wieslander. Přečtěte si více podrobností o naší jedinečné spolupráci zde.

Dárek ke křtu

Plakát k narození dítěte je nádherný dárek pro každého rodiče. Dopřejte si ho Vy nebo jej darujte známému či příbuznému. Každý, kdo má dětmi, a má také rád dekoraci a design, si tento dárek zamiluje. Plakát k narození dítěte je perfektní jako dárek pro prvorodiče, ke křtu jejich novorozence.

Náš papír

Naše plakáty tiskneme na 200 gramový polomatný papír nejvyšší kvality od francouzského výrobce Clairefontaine. Papír je certifikován FSC a naše výroba je certifikována jako Ecolable, aby tím byla zajistěna udržitelná výroba.

  • 200 g MultiDesign
  • Silný papír
  • Překrásný matný povrch
  • Odolný
  • FSC ekologicky certifikováno

Odpovědnost vůči životnímu prostředí

Naše děti jsou naší budoucností. Když si u naší společnosti Gallerix objednáváte svůj plakát k narození dítěte, můžete se cítit v bezpečí, neboť dnes i zítra přebíráme odpovědnost za naši přírodu a životní prostředí. Naše výroba je certifikována pro udržitelnou výrobu, náš papír je označen FSC a elektrická energie, kterou používáme, pochází od místních výrobců. Za každý strom, který použijeme při výrobě, vysadíme dva nové. Stromy pomáhají čistit vzduch, který dýcháme, pohlcují oxid uhličitého. Produkují nový kyslík a váží vodu v zemi, tím přispívají k biologické rozmanitosti.

Zákaznický servis

Máte dotazy ohledně našich plakátů k narození dítěte nebo potřebujete pomoct s objednávkou? Kontaktujte náš zákaznický servis. Použijte formulář na našem webu nebo nám zašlete e-mail. Odpovíme co nejdříve, obvykle do 24 hodin. Vítáme Vás v Gallerix!