Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
499,00 Kč 349,30 Kč
Brought to you by Gallerix
Které město si vyberete?

Plakátová mapa

Vytvořte jedinečnou plakátovou mapu z libovolného místa na světě. Všechny mapy lze vytvořit personalizováním některé z našich šablon. Zvolte si, které barevné kombinace chcete a jaký typ rámu nejlépe vyhovuje Vašemu obrazu.
Přizpůsobte si styl a barvy
Módní plakátové mapy
Několik velikostí
od 349,30 Kč 499,00 Kč
Začněte tvořit zde
Naši zákazníci na Instagramu
Inspirujte se tím, co vytvořili ostatní. Najděte své oblíbené a vytvořte si vlastní jedinečnou mapu.

Vytvořte si vlastní plakátovou mapu


Plakátová mapa od Gallerix

Plakátová mapa není pouze mapa. Ani plakát. Plakátová mapa je mapa s jedinečným designem dle vlastního výběru vytvořená na základě místa nebo důležité události v místě, které často znamenají něco velmi výjimečného. Kde jste se narodili? Kde jste vyrostli? Kde bydlíte? Kde jste se potkali nebo kde jste se vzali? Možnosti jsou nekonečné, aby jste si vytvořili svoji vlastní jedinečnou plakátovou mapu, jako je mapa světa, mapa města, slavné nebo ne až tak slavné místo na světě. Které místo si vyberete?

Navrhněte si svou vlastní mapu

Vytvořit si a objednat si vlastní plakát s mapou je jednoduché. Použijte náš designový nástroj a začněte výběrem místa pro Vaši plakátovou mapu. Může to být země, město nebo jiné místo kdekoliv na světě, které se Vám líbí. S naším nástrojem GPS budou Vaše souřadnice automaticky nalezeny a vytištěny na dolní části Vaší mapy. Pokud změníte místa, změní se i souřadnice. Můžete si také zvolit, že nechcete zahrnout souřadnice, a na jejich místě napíšete, cokoliv co se Vám líbí. Může to být vzpomínka, jméno, pozdrav, zpráva nebo malá poznámka. Vy si to zvolíte.

Upravit text, styl a barvu

V kroku 1, když začnete personalizovat svoji plakátovou mapu, vyberte text, který se objeví na Vaší plakátové mapě. Název místa, které jste si vybrali, se automaticky vytiskne jako nadpis, ale je možné jej dle potřeby změnit. Pod nadpisem se nachází podtitul, který se automaticky vytiskne jako název země, kde se nachází místo, které jste si vybrali. To je také možné změnit a personalizovat. Pokud je místo, které jste si vybrali, Stockholm, bude název Vaší položky na mapě Stockholm a podtitul Švédsko. Text je možné změnit a přizpůsobit, například „Kde jsme se setkali“ nebo „Kde jsme se vzali“. Během navrhování vlastní mapy, v kroku 2, nejprve vyberte motiv. Motiv určuje typografický design Vaší mapy. Vyberte si ze stylů „Original“, „Basic“, „Modern“, „Boxed“ a „Gin“. Poté si zvolte styl, který určuje, jak má vypadat orámování Vašeho plakátu. Zde si můžete vybrat mezi „Classic“, to je styl pro klasické mapové položky, „Poster“, který Vaši mapu orámuje krásným tenkým bílým rámečkem, nebo „Bez okrajů“, to je vhodné v případě, že mapa pokrývá celý Váš plakát. Poté si vyberte, jakou barvu chcete na své plakátové mapě a nakonec si zvolte, zda chcete bílou nebo černou silniční síť. Spousta různých možností Vám umožní kombinovat stovky různých návrhů a vytvořit svou zcela jedinečnou plakátovou mapu.

Zarámujte si Vaši mapu

Nezapomeňte zarámovat svůj plakát s mapou, aby se tak stal nádherným detailem na Vaší zdi. Máme pečlivě vybranou škálu vysoce kvalitních rámů v černé a bílé barvě a v masivním dubu. Naše rámy jsou k dispozici v odpovídajících velikostech k plakátům o rozměrech 30x40, 50x70 a 70x100 cm. Může být opravdu hezké kombinovat dvě plakátové mapy vedle sebe jako dokonalý pár.

Náš papír

  • 200 gramů
  • Překrásný matný povrch
  • Vysoký objem
  • Odolný
  • FSC ekologicky certifikováno

Odpovědnost vůči životnímu prostředí
Bereme odpovědnost za naši výrobu a pracujeme na udržitelném životním prostředí. Podporujeme organizaci OneTreePlanted a za každý strom, který použijeme při naší produkci, vysadíme dva nové. Zaručíme tak, že naše produkce je udržitelná a že bereme odpovědnost za matku přírodu, a to jak dnes, tak i zítra.

Zákaznický servis

Potřebujete pomoc s Vaší objednávkou nebo máte dotaz ohledně naší mapy? Kontaktujte náš zákaznický servis prostřednictvím formuláře na našem webu nebo nám zašlete e-mail. Obvykle odpovíme do 24 hodin. Vítáme Vás!