Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Barva
Orientace
Filtr
Použít filtr
Módní plakáty Plakáty
TO NEJLEPŠÍ Z UMĚNÍ
Make a Fashion Statement

Módní plakáty

Stylové a trendové módní plakáty s motivy ikonických značek a módních návrhářů, jako je Chanel. V kategorii Módy najdete módní plakáty s líčením, laky na nehty, rty, šaty, balónky, anděly a další. Stylové kosmetické plakáty a módní obrazy.

Kupte Módní Umění a módní plakáty online


Trendové módní plakáty

V naší kategorii Módních plakátů najdete vybrané módní plakáty s motivy inspirovanými módou, které se týkají stylu, krásy, doplňků, obuvi, líčení a oblečení. Módní plakáty jsou nositelem mnoha postojů, senzačních sdělení, kreativní fotografie a odvážných motivů. Módní plakáty jsou naprosto jedinečné svým tvůrčím projevem, ať už jde o fotografii, citace, ilustraci nebo uměleckou malbu. Mnoho našich módních plakátů je vytvořeno slavnými módními fotografy nebo jsou navrženy módními stylisty.

Módní citáty

Textové plakáty se slavnými citacemi a výroky je nejlepší kombinovat s módními fotografiemi. Hodí se výjimečně dobře jako součást větší umělecké stěny, kde textové plakáty vytvářejí kontrast a prostor, což dává celku perfektní rovnováhu. Mezi našimi textovými plakáty v kategorii Módních plakátů najdete citáty a rčení od slavných módních ikon, módních domů a dalších osobností, jako jsou Coco Chanel a Marc Jacobs. Naše módní plakáty, a to jak v barevném, tak v černobílém provedení, jsou obzvláště pěkné k zavěšení ve Vaší ložnici, chodbě nebo obývacím pokoji.

Módní plakáty na stěnu

Obrazová stěna s módními plakáty v různých formátech vyzařuje jak pocit, tak postoj. Neváhejte kombinovat velké módní plakáty s malými krásnými obrázky a textovými tabulemi, abyste vytvořili rozmanitost. Velký černobílý módní plakát lze například kombinovat se směsí módních plakátů jak barevných, tak černobílých v o něco menším formátu. Odvažte se nechat odehrát náročné snímky!

Módní plakáty online

Naše módní plakáty jsou ideální pro každého, kdo hledá plakáty se skvělými motivy a mnoha postoji. Naše módní plakáty jsou k dispozici v rozměrech 21x30, 30x40, 50x70 a 70x100 cm. Všechny naše plakáty tiskneme na 240 gramový matný prémiový papír té nejvyšší kvality. Zarámujte si své módní plakáty do našich stylových dřevěných rámů pro plakáty, které máme k dispozici v černé, bílé nebo v masivním dubu.