Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Barva
Orientace
Filtr
Použít filtr
Obrázky přírody Plakáty
TO NEJLEPŠÍ Z UMĚNÍ
Vneste přírodu dovnitř

Obrázky přírody

Plakáty a obrazy s nádhernými vyobrazeními přírody. Mezi našimi přírodními motivy a přírodními fotografiemi najdete nádherné fotografie krajin s modrým mořem, vysokými horami, zelenými lesy, napěněnými vodami, klidnými jezery, oblohou a mnoho dalších. Nechte přírodu, ať inspiruje Váš interiér.

Obrázky přírody a Plakáty s přírodou


Plakáty s přírodními motivy

Vítejte v přírodě. Úžasné přírodní motivy s překrásnými výhledy do krajiny, vysokých hor, jezer, pole, zelených lesů a vlnícího se modrého moře vytvoří ve Vašem interiéru jistý klid. Za pomoci plakátů přírody můžete vytvořit živý a útulný pocit, díky kterému se Váš domov stane harmonickým místem plným pohody. Přirozené a příjemné barvy lesů, moře, pláží a polí vytváří klidný a pozitivní pocit způsobem, jak to dokáže pouze fotografie přírody.

Plakáty přírody na stěnách

Naše kolekce plakátů přírody nabízí něco pro každý styl interiéru. Plakáty přírody patří již dlouho mezi naše nejoblíbenější plakáty a nabízíme Vám širokou škálu k vybrání. Plakáty s přírodními motivy se dobře hodí do všech místností Vašeho domova, ale obzvláště ložnici a obývacímu pokoji dodají speciální hřejivý pocit. Přivítejte do svého domova přírodu a nechte ji, ať převezme kontrolu nad Vaší zdí! Máme k dispozici přírodní motivy v barevném i černobílém provedení. Jsou nádherné samy o sobě, jako dokonalé páry nebo dokonce jako součást větší umělecké zdi.

Dekorujte pomocí barev přírody

Chcete-li ve svém interiéru dosáhnout dokonalého pocitu, často potřebujete při dekorování vytvořit kontrast i rovnováhu, ale především dosáhnout toho, aby různé části Vašeho interiéru do sebe zapadly. Pokud chcete vytvořit hezkou uměleckou zeď s plakáty přírody, začněte s plakátem přírody, který se Vám nejvíce líbí, a pořiďte jej ve větším formátu, například 50x70. Dalším krokem je výběr několika menších plakátů v barvách, které se k tomu hodí. Brzy uvidíte dokonalou rovnováhu na své umělecké stěně a to, že tyto různé motivy do sebe zapadají a vytvářejí překrásný obraz.

Vysoce kvalitní papír pro plakáty

Naše plakáty přírody jsou vytištěny na 200 gramovém silném prémiovém papíru s krásným matným povrchem. Zkombinujte svůj plakát přírody s jedním z našich vysoce kvalitních rámů. Naše rámy jsou vyrobeny výhradně ze dřevěných materiálů a jsou k dispozici v černé, bílé a dubové barvě. Neustále aktualizujeme náš sortiment plakátů přírody a každý týden uvádíme na trh nové motivy. V Gallerix najdete plakáty přírody pro každý vkus a styl.