Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Barva
Orientace
Filtr
Použít filtr
Botanické plakáty Plakáty
TO NEJLEPŠÍ Z UMĚNÍ
Rostliny a květiny

Botanické plakáty

Obrazy a plakáty s rostlinami a botanickými motivy. Najdete zde plakáty se zelenými listy, sušenými rostlinami, kaktusy, palmami, květinami, růžemi, jiřinami, eukalyptem, monsterou a dalšími. Kupte si plakáty s rostlinami a botanickými potisky online v Gallerix.

Botanické plakáty


Plakáty rostlin a botaniky

Máme velký výběr botanických plakátů, které můžete objevit. V této kategorii najdete plakáty se sušenými rostlinami, plakáty se zelenými listy, plakáty s květinami a plakáty s kaktusy. Máme vše od barevných obrazů krajin až po stylové ilustrace rostlin. Obzvláště oblíbené jsou naše plakáty s růžemi, eukalyptem, banánovými listy a palmovými listy. V naší unikátní kolekci květinových plakátů a botanických motivů je něco pro každý vkus a styl a pozvedne Vaši domácí dekoraci na novou úroveň.

Plakáty s listy a sušenými rostlinami

Plakáty se sušenými rostlinami a zelenými listy patří mezi naše oblíbené a nejprodávanější. Hodí se do jakéhokoliv druhu dekorace a často fungují skutečně dobře samy o sobě, jako „dokonalý pár“ nebo dokonce společně s dalšími plakáty na větší umělecké zdi. Plakáty se sušenými rostlinami, často v hnědých a béžových odstínech, dávají přirozený a odhalený vzhled, který se dobře hodí do domu se skandinávským stylem. Plakáty se zelenými listy vypadají pěkně v kombinaci s přirozeně zelenými barvami živých rostlin ve Vašem domě.

Plakáty květin

Nechte své květiny kvést po celý rok! Plakáty s květinami jsou k dispozici ve všech druzích odrůd a barevných kombinací. To co mají všechny společné je, že mají krásné tvary, jsou bohaté na detaily a mají nádherné barvy. Máme velký výběr plakátů s květinami a motivy, které jsou vytvořeny unikátním způsobem pro práci v různých ročních obdobích.

Dekorujte botanikou

Zdobit botanickými motivy je samozřejmostí. Botanické plakáty jsou jednou z našich nejoblíbenějších kategorií a plakáty s květinami, plakáty se sušenými rostlinami a plakáty se zelenými listy jsou vždy na našich top seznamech nejprodávanějších a seznamech módního umění. Žádná umělecká zeď není kompletní bez plakátů s květinami a plakátů s rostlinami. Zarámujte své plakáty do jednoho z našich vysoce kvalitních uměleckých rámů v černé, bílé nebo dubové barvě. Rámy i plakáty jsou k dispozici v rozměrech 21x30, 30x40, 50x70 a 70x100 cm.