Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Barva
Orientace
Filtr
Použít filtr
Města a Architektura Plakáty
TO NEJLEPŠÍ Z UMĚNÍ
Z Paříže do New Yorku

Města a Architektura

Obrazy a plakáty s městy, hlavními městy, slavnými památkami a nádhernou architekturou. U nás najdete plakáty s vyobrazením New Yorku, Londýna, Paříže, Tokia, Los Angeles, Miami a dalších. Dekorujte stylově!

Plakáty se známými městy


Plakáty se známými městy

Tou nejvíce nadčasovou klasikou plakátů v kategorii Měst a Architektury je bezpochyby plakát New York City s černobílou fotografií Manhattanu. Uprostřed Manhattanu je Empire State Building se špičkou zahalenou ve slabé mlze. Když byla Empire State Building v roce 1931 dokončena, byla to nejvyšší budova na světě, rekord, který přetrval celých 39 let. Plakát New York City je po celá desetiletí součástí domovů po celém světě a stejně dlouho dojímá a fascinuje lidi. Je to skutečná klasika plakátu, která převažuje, přestože rozložení bylo v průběhu let trochu modernizováno. Další klasikou ze stejné série je Plakát Paříže s Eiffelovou věží, také v černobílém provedení. Tyto nejprodávanější a oblíbené plakáty mezi klasickými plakáty jsou vzorem toho, jak by plakáty v této kategorii měly vypadat.

Města a architektura po celém světě

Máme široký výběr plakátů v kategorii Města a Architektura. Naše série plakátů s nadčasovými klasikami a černobílými fotografiemi jako New York a Paříž se rozšířila o krásná města jako Miami, Los Angeles, San Francisco, Kodaň, Berlín a Londýn. Máme k dispozici také velkou sbírku fotografických plakátů jiných pěkných míst na světě v barevném i černobílém provedení. Mnoho slavných budov najdete v této kategorii také jako ilustrace.

Plakáty s nádhernou architekturou

Je snadné pochopit, proč jsou fotografové v pokušení fotografovat nádherné a slavné budovy. Shromáždili jsme překrásné fotografické umění architektury ze všech koutů světa. Úžasné tvary, unikátní vzory, kreativní konstrukce a nádherné barvy. Architektura imponuje a je ideální ve formě fotografických plakátů. Proto tyto obrazy používáme také v našich interiérech, abychom vytvořili život a kontrast na našich zdech. Máme nádherné plakáty s fotografiemi točitých schodišť, uměleckými díly, slavnými budovami, metry, vlakovými nádražími, mosty, silnicemi a spoustu dalšího. Najděte své oblíbené v Gallerix.