Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Barva
Orientace
Filtr
Použít filtr
Textové plakáty Plakáty
TO NEJLEPŠÍ Z UMĚNÍ
Citáty a výroky

Textové plakáty

Obrazy a plakáty s citacemi, rčeními, zprávami a jiným textem. Textové plakáty jsou moderní a stylové a lze je zavěsit na zeď jednotlivě nebo společně s plakáty z jiných kategorií.

Plakáty s textové a citacemi


Plakáty s textem a citacemi

V naší kategorii Textových plakátů najdete plakáty s citáty, plakáty s rčeními a plakáty se slovy na skvělých typografiích. Plakáty s textem a slovy lze při vytváření umělecké stěny kombinovat s uměleckými plakáty a ilustracemi. Textové plakáty, často bílé s černým textem, se odlišují a vytvářejí dynamiku ve větších kontextech. Textové plakáty jsou navíc zajímavé ke čtení a prohlížení. Bez ohledu na to, jaký styl jste pro svůj domov zvolili, vždy existuje prostor pro pěkný a zajímavý textový plakát. Která slova si vyberete Vy?

Široká škála plakátů s textem

V Gallerix najdete širokou škálu plakátů a obrazů s textem v různých stylech a podobách. „Společně je naše oblíbené místo“, „Klid v mysli“, „Domov“, „Naděje“ a „Láska“ jsou některé z našich oblíbených a nejprodávanějších. Máme také široký výběr grafických textových plakátů, například „Coco Chanel“, „Skutečný muž rozmaže rtěnku, ne řasenku“ a „Move over coffee“. V plakátech s rčeními je také z čeho vybírat. Máme citáty umělců, hudebníků, slavných osobností a z filmů.

Rámy pro Vaše textové plakáty

Hezký textový plakát také potřebuje hezký rám. Naše vysoce kvalitní rámy jsou vyrobeny ze dřeva a každý rám je dodáván s extra silným křišťálově čirým plexisklem. Jsou k dispozici v černé, bílé a v masivním dubu. Jak naše textové plakáty tak i rámy jsou k dispozici v rozměrech 21x30, 30x40, 50x70 a 70x100 cm. Tiskneme naše textové plakáty na 240 gramový vysoce kvalitní papír. Objednejte si své plakáty a rámy v Gallerix. Vítáme Vás!