Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Barva
Orientace
Filtr
Použít filtr
Černobílé obrázky Plakáty
TO NEJLEPŠÍ Z UMĚNÍ
Vždy moderní

Černobílé obrázky

Černobílé obrázky a plakáty s nádhernými fotografiemi a motivy. Černobílé fotografie a grafické ilustrace jsou ideální pro všechny styly interiérů. Najděte své oblíbené v Gallerix.

Černobílé obrázky


Koupit si černobílé obrázky a plakáty

Černobílá je věčný trend, který nikdy nevyjde z módy. Naše kolekce plakátů a obrazů v černobílé a stupních šedi obsahuje motivy, které jsou zastoupeny v několika různých kategoriích a tvoří dokonalý základ pro Vaši obrazovou stěnu. Černobílé obrázky lze snadno vzájemně kombinovat, ale také je lze kombinovat s jinými barevnými plakáty a z jiných kategorií.

Dekorujte pomocí černobílých plakátů

Černobílé obrázky a výtisky se perfektně hodí do prakticky jakékoliv místnosti, od ložnice a chodby až po obývací pokoj nebo vchod. Protože kategorie černobílých plakátů zahrnuje většinu motivů, je snadné najít černobílé plakáty, které odpovídají Vašemu konkrétnímu stylu. Pokud Váš plakát bude viset sám, je nejlepší si jej pořídit ve větším formátu, například 50x70 nebo 70x100 cm. Pokud navrhujete uměleckou zeď, můžete kombinovat několik různých velikostí černobílých plakátů a dokonce i v menších velikostech 21x30 a 30x40 cm. Kombinujte je nejlépe s rámy v černé barvě. Tímto způsobem zachováte hladký vzhled a získáte dokonalý pocit úplnosti na své umělecké stěně.

Širokou škálu černobílých plakátů

V Gallerix najdete online širokou škálu černobílých plakátů a obrazů. Černobílé obrázky jsou naší největší a nejoblíbenější kategorií plakátů s mnoha překrásnými motivy. Je zde v podstatě zastoupena každá kategorie, od fotografického umění a fotografií po citáty, ilustrace a abstraktní umění. Černobílé plakáty jsou stylovou a nadčasovou klasikou, která se dobře hodí do všech domácností a pokojů. Černobílé plakáty je možné snadno kombinovat mezi sebou navzájem ale i s jinými dekoracemi ve Vaší domácnosti.

Rámy pro Vaše černobílé plakáty

Naše černobílé plakáty máme k dispozici ve čtyřech různých velikostech a formátech. 21x30, 30x40, 50x70 a 70x100 cm. Máme černobílé plakáty ve formátech na výšku i na šířku, zvolte si, který Vám vyhovuje nejlépe. Zkombinujte své plakáty s některým z našich stylových a vysoce kvalitních rámů. Naše černobílé rámy mají dvojitou povrchovou úpravu, která dodává rámu hezký a rovnoměrný lesk. Máme také rámy z masivního dubu. Všechny naše rámy mají extra silné křišťálově čiré plexisklo. Všechny jsou k dispozici ve velikostech odpovídajících Vašemu plakátu. Objednejte si své černobílé plakáty v Gallerix!