Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Barva
Orientace
Filtr
Použít filtr
Vintage Plakáty Plakáty
TO NEJLEPŠÍ Z UMĚNÍ
Vintage / Retro

Vintage Plakáty

Velký výběr Vintage plakátů a Retro plakátů. Naše kolekce Vintage plakátů Vás vezme na cestu skrz prostor a čas, kde se minulost stává přítomností. Krásné tvary, barvy a styly minulé doby nám dávají nostalgický pocit, který se výborně kombinuje s moderním interiérem našeho domova. Nechte se inspirovat!

Vintage a Retro Plakáty


Vintage plakáty online

Dodejte svému domovu retro atmosféru a vzpomeňte si na zlaté dny s klasickými vintage plakáty. Klasické plakáty jsou oblíbenou kategorií s neuvěřitelným množstvím retro vyobrazení. Vintage plakáty nás vrací zpět do doby, která byla více o rodině a optimismu ohledně budoucnosti a dává nám nostalgický a sentimentální pocit. Zavěste tyto retro plakáty na stěnu obývacího pokoje, na chodbu, do ložnice nebo třeba do kanceláře a vychutnejte si ten pocit z dávných dob.

Dekorujte pomocí vintage plakátů

Nabízíme velký výběr vintage plakátů se spoustou různých inspirativních retro motivů, ze kterých si můžete vybrat. Naše vintage plakáty se vyznačují vyvážením barev a barevným kódováním, které zachycuje ten dávný čas. Díky těmto vintage plakátů se také můžeme podívat zpět na design, oblečení a účesy z minulosti. Pověste své vintage plakáty v obývacím pokoji, na chodbě nebo třeba v ložnici.

Retro plakáty

Retro styl interiéru s retro plakáty na stěnách se stal v poslední době opravdu významným trendem. Vintage a retro plakáty s krásnou fotografií starého automobilu, křišťálovými brýlemi, vinylovým gramofonem, klasickými kolečkovými bruslemi nebo starým přístrojem dodávají perfektní kombinaci i moderní zdi galerie. Retro plakáty inspirované dřívějšími trendy nás nutí zavzpomínat na krásné styly z dávných časů.

Historie vintage plakátů

Slovo vintage pochází z latiny a ve skutečnosti znamená sklizeň vína a odkazuje na víno vyrobené ve stejném roce. Později se význam vintage změnil na starší, jemnou kvalitu nebo rok výroby. Dnes se toto slovo často používá při popisu oblečení, automobilů, knih, hudby a filmů. Proto jsou některé z těchto věcí zcela běžnými motivy na našich vintage plakátech.