Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Barva
Orientace
Filtr
Použít filtr
Umělecké obrazy Plakáty
TO NEJLEPŠÍ Z UMĚNÍ
Slavní umělci

Umělecké obrazy

Na této stránce jsme shromáždili všechny naše plakáty s uměním inspirovaným slavnými umělci. Najdete zde obrazy a ilustrace inspirované mimo jiné Paulem Kleem, Claudem Monetem, Henrim Matissem, Katsushikou Hokusai a Pablo Picasso.

Obrazy a plakáty s uměním


Koupit umělecké plakáty

Umělecké plakáty si můžete zakoupit na Gallerix.cz. V Gallerix najdete velký výběr uměleckých plakátů s motivy, které byly inspirovány slavnými umělci, jako jsou Henri Matisse, Pablo Picasso, Claude Monet, Paul Klee a William Morris. Umělecké plakáty poskytují prostor pro interpretaci způsobem, který žádná jiná kategorie plakátů nedělá, a umělecký plakát má jedinečný výraz, díky kterému je zvláště vhodný k zavěšení ve velkém formátu. Naše umělecké plakáty vyrábí naši vlastní ilustrátoři, ale také etablovaní umělci a ilustrátoři.

Umělecké plakáty v různých formátech

Naše umělecké plakáty jsou k dispozici ve čtyřech různých velikostech. 21x30, 30x40, 50x70 a 70x100 cm což je největší formát. Pokud si chcete plakát zarámovat, máme kvalitní rámy na obrazy v černé, bílé a dubové barvě. Všechny rámy jsou dodávány s křišťálově čirým plexisklem. Naše umělecké plakáty tiskneme na 200 gramový matný papír nejvyšší kvality z francouzské papírny Clairefontaine. Papír má ekologickou certifikaci FSC a výroba nese označení Nordic Ecolabel.