Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Barva
Orientace
Filtr
Použít filtr
Yayoi Kusama plakáty Plakáty
TO NEJLEPŠÍ Z UMĚNÍ
Yayoi Kusama

Yayoi Kusama plakáty

Plakáty s motivy vycházejícími z umění japonské umělkyně Yayoi Kusama, která je známá svým jedinečným a kreativním projevem. K tvorbě svých děl často používá tečky a jedinečné vzory, což z ní udělalo jednu z nejznámějších umělkyň na světě. Kusama měla velký vliv na moderní umění, zejména v posledních desetiletích, a je známá svými inovativními a inspirativními díly.

Kupte si plakáty Yayoi Kusama


Plakáty s motivy vycházejícími z umění Yayoi Kusama

Yayoi Kusama se narodil 22. března 1929 v Matsumoto v Japonsku. Je jednou z nejvlivnějších umělkyň naší doby. Její tvorba je jedinečná a inspirovala mnoho dalších umělců. Je známá svými mnoha různými druhy uměleckých děl, včetně instalací, obrazů, soch a performance. Kusamovo umělecké dílo je známé tím, že zkoumá témata identity, sounáležitosti a vnitřního konfliktu. Její styl je velmi osobní a je známý používáním velkého množství barev, tvarů a látek. Mnoho z jejích děl má silný vizuální dopad s barevnými vzory, abstraktními tvary a množstvím detailů. Kusama se těší velkému úspěchu a získal mnoho ocenění, včetně ceny Zlatého lva z bienále v Benátkách v roce 1993.

Yayoi Kusama jako umělec

Umění Yayoi Kusamy zahrnuje mnoho různých médií, včetně malby, sochařství, filmu a fotografie. K tvorbě svých děl často používá tečky a vzory, což z ní udělalo jednu z nejznámějších umělkyň na světě. Kusama měla velký vliv na moderní umění, zejména v posledních desetiletích, a je známá svými inovativními a inspirativními díly. Její práce byly vystaveny v muzeích a galeriích po celém světě a byly také součástí pozadí mnoha uměleckých instalací. Kusama také napsala několik knih a vytvořila mnoho soch, což z ní udělalo jednu z nejuznávanějších a nejslavnějších umělců na světě.