Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Barva
Orientace
Filtr
Použít filtr
Japandi plakáty Plakáty
TO NEJLEPŠÍ Z UMĚNÍ
Japandi

Japandi plakáty

Japandi je moderní styl interiérového designu, který mísí japonský minimalismus a skandinávský design. Styl se vyznačuje motivy, které jsou světlé, přirozené a nadčasové.

Japandi Plakáty | Japonské umělecké plakáty | Gallerix.cz


Japandi

Objevte Japandi, styl interiérového designu, který má svůj původ v jednoduchosti japonského minimalismu a funkčnosti skandinávského designu. Inspirujte se uměleckými obrazy vytvořenými některými z největších malířů japonského umění. Vyvážené barvy, krásné ilustrace, přirozené a nadčasové jsou některé z prvků, které charakterizují styl interiérového designu Japandi. S japandi získáte to nejlepší z japonského i skandinávského stylu.

Co je japonština?

Japandi je moderní styl interiérového designu, který mísí eleganci japonského minimalismu s funkčností skandinávského designu. Styl se vyznačuje motivy, které jsou světlé, přirozené a nadčasové. Pokud si chcete koupit japandské plakáty, měli byste navštívit Gallerix.cz. V Gallerix najdete velký výběr japonských plakátů s motivy namalovanými slavnými japonskými umělci, jako jsou Utagawa Kunisada, Hashiguchi Kiyoshi, Ohara Koson, Katsushika Hokusai a Ogata Gekko.