Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Barva
Orientace
Použít filtr
Novinky
Poskytuje Vám Gallerix
Plakáty pro všechny místnosti

Novinky

Spouštíme nové inspirativní tisky každý týden. Zde najdete tisky z našich nejnovějších sbírek vytvořených fotografy, ilustrátory, výtvarníky a výtvarnými řediteli z našeho vlastního designového týmu. Přihlaste se k odběru našeho newsletter a sledujte nás na Instagramu a získejte nejnovější informace dříve než ostatní.

Plakaty Novinky


Nové plakáty v Gallerix

Objevte naše nejnovější plakátové novinky vytvořené renomovanými fotografy, ilustrátory, umělci a naším vlastním designovým týmem. Mezi našimi plakátovými novinkami najdete vzrušující motivy plakátů ze všech našich kategorií, jako jsou abstrakta a ilustrace, malba pro děti, botanická, zvířecí, fotografické umění, móda, příroda, architektura, textové tabule a černobílé plakáty.

Nové plakáty každý týden

Každý týden uvádíme na trh nové plakáty a nové kolekce se vzrušujícími motivy, které vždy sledují nejnovější trendy v designu a interiérovém designu. Naše stránka kolekce pro plakátové novinky je tím nejlepším místem, kde můžete najít nové vzrušující plakáty a inspiraci pro váš interiér, když hledáte jedinečné plakáty, které na stěnách dodají osobitý nádech. Být inspirován!