Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Rozměr
Filtr
Použít filtr

Bílé rámečky

Zde najdete bílé rámy na obrazy od Gallerix. Naše vysoce kvalitní bílé rámy jsou dodávány s křišťálově čistým plexisklem a sponami pro snadnou montáž vašeho plakátu. Všechny rámy lze zavěsit vodorovně i svisle.

Kupte si bílé rámy na obrazy


Bílé rámy na plakáty

Chystáte se koupit bílé rámy na obrazy? Pak byste měli navštívit Gallerix.cz. V Gallerix najdete pečlivý výběr bílých rámů na obrazy. Všechny bílé rámy na obrazy lze zavěsit na šířku i na výšku. Naše bílé rámy na obrazy mají na zadní straně flexibilní otočné klipy, které vám umožňují snadno a rychle připevnit plakát do rámu. Všechny bílé rámy na obrazy jsou dodávány s extra silným plexisklem, které chrání váš plakát před nečistotami a poškrábáním. Naše bílé rámy na obrazy mají šířku profilu 9–12 mm a hloubku profilu 20–22 mm.

Bílé rámy na obrázky v různých materiálech

Bílé rámy na obrazy jsou k dispozici v dřevěném i kovovém provedení. Naše bílé dřevěné rámy jsou vyrobeny z borovicového dřeva s dvojitě lakovaným povrchem v absolutní špičkové kvalitě. Dvojitá vrstva laku poskytuje jemnější povrch a činí rám odolnějším proti poškrábání. Naše kovové rámy mají polomatný povrch. Bílé dřevěné rámy mají šířku profilu 12 mm a hloubku profilu 20 mm. Bílé kovové rámy mají o něco užší šířku profilu 9 mm a hloubku profilu 22 mm.

Snadná montáž bílého rámečku na obrázek

Všechny modely a velikosti našich bílých rámů jsou vybaveny otočnými klipy na zadní straně, což usnadňuje montáž plakátů do našich levných vysoce kvalitních bílých rámů. Mají také montážní háčky, které lze zavěsit na zeď ve formátu na výšku i na šířku.

Křišťálově čisté plexi

Všechny bílé rámy na obrazy v naší nabídce jsou vybaveny extra silným plexisklem. Při dodání je na každé straně skla ochranný plast, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Před pověšením bílého rámečku na zeď nezapomeňte odstranit ochranný plast.

Naše bílé rámy na obrázky

  • Vysoká kvalita
  • Křišťálově čisté plexi
  • Velikost (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Dřevo s certifikací FSC
  • Horizontální a vertikální montáž
Zákaznický servis

Máte-li dotazy k našim bílým rámům na obrazy, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Zákaznický servis kontaktujete prostřednictvím kontaktního formuláře na webu nebo nám zašlete e-mail. Obvykle odpovídáme do 24 hodin. Vítejte v Gallerix!