Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Rozměr
Filtr
Použít filtr

Černé rámečky

Zde najdete černé rámy na obrazy od Gallerix. Naše vysoce kvalitní černé rámy jsou dodávány s křišťálově čistým plexi a klipsy pro snadnou montáž vašeho plakátu. Všechny rámy lze zavěsit vodorovně i svisle.

Kupte si černé rámy na obrazy


Černé rámy na plakáty

Chystáte se koupit černé rámy na obrazy? Pak byste měli navštívit Gallerix.cz. V Gallerix najdete pečlivý výběr černých rámů na obrazy. Všechny černé rámy na obrazy lze zavěsit na šířku i na výšku. Naše černé rámy na obrazy mají na zadní straně flexibilní otočné klipy, které vám umožňují snadno a rychle připevnit plakát do rámu. Všechny černé rámy na obrazy jsou dodávány s extra silným plexisklem, které chrání váš plakát před nečistotami a poškrábáním. Naše černé rámy na obrazy mají šířku profilu 9–12 mm a hloubku profilu 20–22 mm.

Černé rámy obrázků z různých materiálů

Černé rámy na obrazy jsou k dispozici v dřevěném i kovovém provedení. Naše černé dřevěné rámy jsou vyrobeny z borovicového dřeva s dvojitě lakovaným povrchem v absolutní špičkové kvalitě. Dvojitá vrstva laku poskytuje jemnější povrch a činí rám odolnějším proti poškrábání. Naše kovové rámy mají polomatný povrch. Černé dřevěné rámy mají šířku profilu 12 mm a hloubku profilu 20 mm. Černé kovové rámy mají o něco užší šířku profilu 9 mm a hloubku profilu 22 mm.

Snadná montáž černého fotorámečku

Všechny modely a velikosti našich černých rámů jsou vybaveny otočnými klipy na zadní straně, což usnadňuje montáž plakátů do našich levných vysoce kvalitních černých rámů. Mají také montážní háčky, které lze zavěsit na zeď ve formátu na výšku i na šířku.

Křišťálově čisté plexi

Všechny černé rámy na obrazy v naší nabídce jsou vybaveny extra silným plexisklem. Při dodání je na každé straně skla ochranný plast, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Před zavěšením černého rámečku na zeď nezapomeňte odstranit ochranný plast.

Naše černé rámy na obrázky

  • Vysoká kvalita
  • Křišťálově čisté plexi
  • Velikost (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Dřevo s certifikací FSC
  • Horizontální a vertikální montáž
Zákaznický servis

Máte-li dotazy k našim černým rámům na obrazy, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Zákaznický servis kontaktujete prostřednictvím kontaktního formuláře na webu nebo nám zašlete e-mail. Obvykle odpovídáme do 24 hodin. Vítejte v Gallerix!