Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Rozměr
Filtr
Použít filtr

Dřevěné rámy

Zde najdete rámy na obrazy vyrobené ze dřeva od Gallerix. Naše vysoce kvalitní dřevěné rámy jsou dodávány s křišťálově čistým plexisklem a otočnými sponami pro snadnou montáž vašeho plakátu. Všechny dřevěné rámy lze zavěsit vodorovně i svisle.

Dřevěné rámy na obrazy


Dřevěné rámy na plakáty

Chystáte se koupit dřevěné rámy na obrazy? Pak byste měli navštívit Gallerix.cz. V Gallerix najdete pečlivý výběr vysoce kvalitních dřevěných rámů. Všechny dřevěné rámy na obrazy lze zavěsit v horizontálním i vertikálním formátu. Naše dřevěné rámy na obrazy mají na zadní straně flexibilní otočné klipy, které vám umožňují snadno a rychle připevnit plakát do rámu. Všechny dřevěné rámy jsou dodávány s extra silným plexisklem, které chrání váš plakát před nečistotami a poškrábáním. Naše dřevěné rámy na obrazy mají šířku profilu 12 mm a hloubku profilu 22 mm.

Snadná montáž dřevěného rámu obrazu

Všechny modely a velikosti našich dřevěných rámů na obrazy jsou vybaveny otočnými sponami na zadní straně, což umožňuje rychlou a snadnou montáž plakátů do našich levných vysoce kvalitních dřevěných rámů. Mají také montážní háčky, které umožňují zavěšení rámu na zeď ve formátu na výšku i na šířku.

Křišťálově čisté plexi

Všechny dřevěné rámy na obrazy v naší nabídce jsou vybaveny extra silným plexisklem. Při dodání je na každé straně skla ochranný plast, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Před zavěšením dřevěného rámu obrazu na zeď nezapomeňte odstranit ochranný plast.

Naše dřevěné rámy na obrazy

  • Vysoká kvalita
  • Křišťálově čisté plexi
  • Dřevo s certifikací FSC
  • Velikost (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontální a vertikální montáž