Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Rozměr
Filtr
Použít filtr

Dubové rámy

Zde najdete rámy na obrazy z dubu od Gallerix. Naše vysoce kvalitní dubové rámy jsou dodávány s plexisklem a sponami pro snadnou montáž vašeho plakátu. Všechny dubové rámy lze zavěsit vodorovně i svisle.

Kupte si dubové rámy


Dubové rámy na plakáty

Chystáte se koupit dubové rámy na obrazy? Pak byste měli navštívit Gallerix.cz. V Gallerix najdete pečlivý výběr dubových obrazových rámů ve vysoké kvalitě. Všechny dubové rámy lze zavěsit na šířku i na výšku. Naše rámy na obrazy ze 100% masivního dubu mají na zadní straně flexibilní otočné klipy, které vám umožňují snadno a rychle připevnit plakát do rámu. Všechny dubové rámy jsou dodávány s extra silným plexisklem, které chrání váš plakát před nečistotami a poškrábáním. Naše dubové rámy na obrazy mají šířku profilu 12 mm a hloubku profilu 20 mm.

Snadná montáž vašeho dubového fotorámečku

Všechny modely a velikosti našich dubových obrazových rámů jsou vybaveny otočnými sponami na zadní straně, což umožňuje rychlou a snadnou montáž plakátů do našich levných vysoce kvalitních rámů vyrobených z dubového dřeva. Mají také montážní háčky, které umožňují zavěšení rámu na zeď ve formátu na výšku i na šířku.

Křišťálově čisté plexi

Všechny dubové rámy na obrazy v naší nabídce jsou vybaveny extra silným plexisklem. Při dodání je na každé straně skla ochranný plast, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Před zavěšením dubového rámečku na zeď nezapomeňte odstranit ochranný plast.

Naše dubové rámy na obrázky

  • Vysoká kvalita
  • Křišťálově čisté plexi
  • 100% masivní dub
  • Velikost (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Dřevo s certifikací FSC
  • Horizontální a vertikální montáž