Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Rozměr
Filtr
Použít filtr

Kovové rámy

Zde najdete rámy na obrazy vyrobené z kovu od Gallerix. Naše vysoce kvalitní kovové rámy jsou dodávány s křišťálově čistým plexisklem a sponami pro snadnou montáž vašeho plakátu. Všechny kovové rámy lze zavěsit vodorovně i svisle.

Kovové rámy na obrazy


Kovové rámy na plakáty

Chystáte se koupit kovový rám obrazu? Pak byste měli navštívit Gallerix.cz. V Gallerix najdete pečlivý výběr vysoce kvalitních kovových rámů. Všechny kovové rámy na obrazy lze zavěsit na šířku i na výšku. Naše kovové rámy na obrazy mají na zadní straně flexibilní klipy, které vám umožňují snadno a rychle připevnit plakát do rámu. Všechny kovové rámy na obrazy jsou dodávány s extra silným plexisklem, které chrání váš plakát před nečistotami a poškrábáním. Naše kovové rámy na obrazy mají šířku profilu 9 mm a hloubku profilu 22 mm.

Snadná montáž kovového rámu obrazu

Všechny modely a velikosti našich kovových rámů na obrazy jsou vybaveny sponami na zadní straně, což umožňuje rychlou a snadnou montáž plakátů do našich levných vysoce kvalitních kovových rámů. Mají také montážní háčky, které umožňují zavěšení rámu na zeď na výšku i na šířku.

Křišťálově čisté plexi

Všechny kovové rámy na obrazy v naší nabídce jsou vybaveny extra silným plexisklem. Při dodání je na každé straně skla ochranný plast, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Před zavěšením kovového rámu obrazu na zeď nezapomeňte odstranit ochranný plast.

Naše kovové rámy na obrazy

  • Vysoká kvalita
  • Křišťálově čisté plexi
  • Tenký profil
  • Velikost (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontální a vertikální montáž