Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Rozměr
Filtr
Použít filtr

Měděné rámy

Zde najdete měděné rámy na obrazy od Gallerix. Naše rámy z růžového zlata / mědi vysoké kvality jsou dodávány s křišťálově čistým plexisklem a sponami pro snadnou montáž vašeho plakátu. Všechny rámy lze zavěsit vodorovně i svisle.

Kupte si měděné rámy


Měděné rámy pro plakáty

Chystáte se koupit rámy na obrazy v mědi? Pak byste měli navštívit Gallerix.cz. V Gallerix najdete pečlivý výběr měděných rámů na obrazy. Všechny měděné rámy na obrazy lze zavěsit na šířku i na výšku. Naše měděné rámy na obrazy mají na zadní straně flexibilní otočné klipy, které vám umožňují snadno a rychle připevnit plakát do rámu. Všechny měděné rámy jsou dodávány s extra silným plexisklem, které chrání váš plakát před nečistotami a poškrábáním. Naše měděné rámy mají lesklou povrchovou úpravu. Měděné rámy na obrazy mají šířku profilu 9 mm a hloubku profilu 22 mm.

Snadná montáž měděného fotorámečku

Všechny modely a velikosti našich měděných rámů na obrazy jsou vybaveny otočnými sponami na zadní straně, což umožňuje rychlou a snadnou montáž plakátů do našich levných vysoce kvalitních měděných rámů na obrazy. Mají také montážní háčky, které umožňují zavěšení rámu na zeď ve formátu na výšku i na šířku.

Křišťálově čisté plexi

Všechny měděné rámy na obrazy v naší nabídce jsou vybaveny extra silným plexisklem. Při dodání je na každé straně skla ochranný plast, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Před zavěšením měděného rámu obrazu na zeď nezapomeňte odstranit ochranný plast.

Naše měděné rámy na obrazy

  • Vysoká kvalita
  • Křišťálově čisté plexi
  • Tenký profil
  • Velikost (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontální a vertikální montáž