Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Rozměr
Filtr
Použít filtr

Stříbrné rámy

Zde najdete stříbrné rámy na obrazy od Gallerix. Naše vysoce kvalitní stříbrné rámy jsou dodávány s křišťálově čistým plexisklem a klipsy pro snadnou montáž vašeho plakátu. Všechny rámy lze zavěsit vodorovně i svisle.

Kupte si stříbrné rámy


Stříbrné rámy pro plakáty

Chystáte se koupit rámy na obrazy ve stříbrné barvě? Pak byste měli navštívit Gallerix.cz. V Gallerix najdete pečlivý výběr stříbrných rámů. Všechny stříbrné rámy na obrazy lze zavěsit na šířku i na výšku. Naše stříbrné rámy na obrazy mají na zadní straně flexibilní otočné klipy, které vám umožňují snadno a rychle připevnit plakát do rámu. Všechny stříbrné rámy jsou dodávány s extra silným plexisklem, které chrání váš plakát před nečistotami a poškrábáním. Naše stříbrné rámy mají lesklou povrchovou úpravu. Stříbrné rámy na obrazy mají šířku profilu 9 mm a hloubku profilu 22 mm.

Snadná montáž stříbrného fotorámečku

Všechny modely a velikosti našich stříbrných rámů na obrazy jsou vybaveny otočnými sponami na zadní straně, což umožňuje rychlou a snadnou montáž plakátů do našich levných vysoce kvalitních stříbrných rámů na obrazy. Mají také montážní háčky, které umožňují zavěšení rámu na zeď ve formátu na výšku i na šířku.

Křišťálově čisté plexi

Všechny stříbrné rámy na obrazy v naší nabídce jsou vybaveny extra silným plexisklem. Při dodání je na každé straně skla ochranný plast, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Před zavěšením stříbrného rámečku na zeď nezapomeňte odstranit ochranný plast.

Naše stříbrné rámy

  • Vysoká kvalita
  • Křišťálově čisté plexi
  • Tenký profil
  • Velikost (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontální a vertikální montáž