Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Rozměr
Filtr
Použít filtr

Zlaté rámy

Zde najdete zlaté rámečky od Gallerix. Naše vysoce kvalitní zlaté rámy jsou dodávány s křišťálově čistým plexisklem a sponami pro snadnou montáž vašeho plakátu. Všechny rámy lze zavěsit vodorovně i svisle.

Kupte si Zlaté rámy


Zlaté rámy pro plakáty

Chystáte se koupit rámy na obrazy ve zlaté barvě? Pak byste měli navštívit Gallerix.cz. V Gallerix najdete pečlivý výběr zlatých rámů na obrazy. Všechny zlaté rámy na obrazy lze zavěsit na šířku i na výšku. Naše zlaté rámy na obrazy mají na zadní straně flexibilní otočné klipy, které vám umožňují snadno a rychle připevnit plakát do rámu. Všechny zlaté rámy jsou dodávány s extra silným plexisklem, které chrání váš plakát před nečistotami a poškrábáním. Naše zlaté kovové rámy mají lesklou povrchovou úpravu. Zlaté rámy na obrazy mají šířku profilu 9 mm a hloubku profilu 22 mm.

Snadná montáž zlatého fotorámečku

Všechny modely a velikosti našich zlatých obrazových rámů jsou vybaveny otočnými sponami na zadní straně, což umožňuje rychlou a snadnou montáž plakátů do našich levných vysoce kvalitních zlatých obrazových rámů. Mají také montážní háčky, které umožňují zavěšení rámu na zeď ve formátu na výšku i na šířku.

Křišťálově čisté plexi

Všechny zlaté obrazové rámy v naší nabídce jsou vybaveny extra silným plexisklem. Při dodání je na každé straně skla ochranný plast, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Před zavěšením zlatého rámečku na zeď nezapomeňte odstranit ochranný plast.

Naše zlaté rámy na obrázky

  • Vysoká kvalita
  • Křišťálově čisté plexi
  • Tenký profil
  • Velikost (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontální a vertikální montáž