Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Výběr filtru
Zavřít
Použít filtr
Rozměr
Filtr
Použít filtr
Fotorámečky
Rámy v Gallerix
Krásné rámečky

Fotorámečky

Twórz wysokiej klasy grafikę ścienną i nadaj swoim plakatom piękny wygląd dzięki naszym stylowym ramom artystycznym. Wszystkie ramy są wyposażone w obrotowe klipsy ułatwiające montaż plakatów, a wszystkie modele są wyposażone w haczyki do zawieszenia ich w poziomie lub w pionie. Nasze ramki artystyczne są również dostarczane z bardzo grubą, krystalicznie przezroczystym szkłem akrylowym, które uwydatni wrażenia Twoich plakatów.

Kupte si fotorámečky online


Nádherné fotorámečky na plakáty

Pěkné plakáty potřebují pěkné rámy na obrazy. Nabízíme pečlivě vybraný sortiment fotorámečky o rozměrech 21x30, 30x40, 50x70 a 70x100 cm. Všechny velikosti mají pěkný, tenký profil o šířce 12 mm a hloubce 20 mm. Všechny rámy je možné zavěsit jak vodorovně tak i svisle v závislosti na Vašem plakátu.

Barvy a materiály

Nabízíme pečlivě vybraný sortiment dřevěných rámů. Dřevo je přírodní a obnovitelný materiál a zároveň je i ten nejhezčí. Naše černé a bílé fotorámečky mají dvojitou povrchovou úpravu, která jim dodává rovnoměrný a dokonalý povrch bez vad. Naše dubové rámy jsou vyrobeny ze 100% masivního dubu s přirozeně hezkým povrchem.

Snadná montáž

Všechny modely a velikosti našich rámů jsou na zadní straně vybaveny otočnými sponami, které umožňují rychlé a snadné připevnění plakátů. Mají také montážní háčky, aby je bylo možné zavěsit jak ve vodorovné tak svislé poloze v závislosti na motivu.

Rámeček s křišťálově čiré plexisklo

Všechny naše fotorámečky mají velmi silné, nerozbitné plexisklo. Při dodání je na každé straně skla plastová fólie, která jej chrání před nečistotami a poškrábáním. Před zavěšením rámu na zeď opatrně odstraňte tuto fólii.

Naše fotorámečky

  • Vysoká kvalita
  • Křišťálově čiré plexisklo
  • Dvojitá povrchová úprava
  • Rozměry (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Otočné spony
  • Vodorovné a svislé zavěšení
Odpovědnost vůči životnímu prostředí

Staráme se o životní prostředí a bereme na sebe odpovědnost jako výrobce a dodavatel. To znamená, že naše tiskárna je ekologicky certifikována, elektrická energie, kterou používáme, pochází od místních výrobců a řídíme se jasnou environmentální politikou. Za každý strom, který použijeme při výrobě našich plakátů, vysadíme dva nové. Stromy pohlcují oxid uhličitý a produkují nový kyslík. Taktéž váží vodu v zemi, zabraňují erozi a vytváří prostředí důležité pro biologickou rozmanitost. Při nákupu u naší společnosti Gallerix se můžete cítit v bezpečí, neboť společně přebíráme odpovědnost za naše sdílené prostředí dnes i do budoucna.

Zákaznický servis

Pokud máte dotazy týkající se našich rámů, kontaktujte náš zákaznický servis. Zákaznický servis můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře na našem webu nebo zasláním e-mailu. Vždy odpovídáme co nejrychleji, obvykle do 24 hodin. Vítáme Vás v Gallerix!