Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.
Přihlásit se
 

Výhody, které získáte

Historie účtenek

Účtenka je cenný doklad, který se může snadno ztratit. My ukládáme historii Vašich objednávek, abyste k nim v případě potřeby měli jednoduchý přístup, například pokud se jedná o vrácení, zrušení nebo záruky. Vaše historie objednávek bude uložena pouze po dobu odpovídající ONOOÚ (GDPR).

Nabídky pro členy

Získejte přístup ke speciálním nabídkám dříve než ostatní. Prostřednictvím našeho newsletter budete mít rychlejší přístup k novinkám a propagačním akcím a také přednostní přístup ke slevovým kampaním.

Ceny pro členy

Jako členu Gallerix Vám nabízíme členské slevy na vybrané položky. Členské slevy se aktivují automaticky a zobrazí se sami v okamžiku, když se přihlásíte na web.

Souteže

Jako člen Gallerix se můžete zúčastnit některé z našich soutěží a získat skvělé ceny. Zapojte se a hlasujte pro oblíbené výtisky v nových kolekcích, abyste se tak automaticky mohli účastnit soutěží a ucházet se o skvělé ceny.

Sázejte stromy pro životní prostředí

Podporujeme organizaci OneTreePlanted. Společně vysazujeme nové stromy, které pomáhají čistit vzduch, který dýcháme, díky absorbování oxidu uhličitého a produkování čerstvého kyslíku.

Zaregistrujte si členství