Dnes až 30% sleva na plakáty
Platí pro objednávky nad 799 Kč.

Když se rozhodnete nakupovat u společnosti Gallerix, můžete si být jisti, že spolu s námi přebíráte odpovědnost za naše okolí a životní prostředí. Náš tisk je certifikován podle normy ISO14001 a je držitelem certifikátu Swan za čistší výrobu a zajištění udržitelnosti lesního vysazování. Elektřina, kterou používáme, pochází od místních výrobců a původ je označen jako zdroj švédské energetické sítě. Čistá a zdravá budoucnost je naší společnou odpovědností.

Jsme společnost podporující organizaci OneTreePlanted a tím mimo jíné vysazujeme nové stromy, které pomáhají čistit vzduch, který dýcháme, tím, že absorbují oxid uhličitý a produkují čerstvý kyslík.

 

Proč jsou stromy důležité pro životní prostředí?

Stromy pomáhají čistit vzduch, který dýcháme, tím, že absorbují oxid uhličitý a produkují kyslík. Hrají klíčovou roli při udržování dešťové vody v půdě, zabraňují erozi a pomáhají ochladit planetu ukládáním škodlivých látek skleníkových plynů do kmenů, větví a listí.  Lesy poskytují pracovní místa více než 1,6 miliardy lidí na celém světě, vytvářejí udržitelné stavební materiály a pomáhají s klíčovými složkami u 25% všech léků. Lesy rovněž zajišťují více než 80% pozemské biologické rozmanitosti na světě. Jediný strom může být domovem stovek druhů hmyzu, hub, mechů, zvířat a rostlin.

Zdroj: OneTreePlanted

 

OneTreePlanted